Co robić w wolnym czasie?

Opublikowane przez CRF_@ w dniu

Co zrobić z nadmiarem wolnego czasu w dobie szalejącej pandemii koronawirusa? Jeśli już jesteśmy zmuszeniu do siedzenia w domu przejrzyjmy nasze stare fotografie. Być może, któraś z nich przypomni Wam stare zapomniane historie, wydarzenia, osoby. Zastanów się jak czy możliwe będzie ich naprawienie – renowacja. Jak dobrze było by mieć odnowioną starą fotografię z dzieciństwa czy pradziadków, których zdjęcie było zrobione tylko dwa razy w życiu tylko dlatego, że kiedyś to było wielkie wydarzenie. Nie było aparatów ogólnie dostępnych nie mówiąc już o smartfonach.

Dlatego odśwież swoją historię. Przejrzyj zdjęcia zeskanuj i prześlij do mnie. Wycena renowacji fotografii jest całkowicie bezpłatna.

Dlatego nie czekaj zeskanuj zdjęcie prześlij do darmowej wyceny. Jeśli się zdecydujesz po kilku dniach będziesz mógł cieszyć się nowym wyglądem starej fotografii – zupełnie jakby było to wczoraj.

Nie wiesz jak prawidłowo zeskanować fotografię. Skorzystaj z mojego poradnika, który znajdziesz pod tym linkiem. https://cyfrowarenowacjafotografii.pl/jak-skanowac/

Poniżej znajdziesz też kilka porad jak przesłać duże pliki i jak skanować fotografie o dużych wymiarach.

A to wszystko bez wychodzenia z domu. Jest to najwygodniejsza forma realizacji.
– skanujesz
– darmowa wycena
– realizacji renowacji
– zapłata
– otrzymujesz naprawione zdjęcie.